AGENDA / RESULTATS (17 - 18 NOVEMBRE):

JUVENIL: FC L'Escala - UE Figueres "B" (Dissabte, 17 Novembre a les 16:30h)

CADET "A" : FC L'Escala - UE Quart "C" (Dissabte, 17 Novembre a les 15:00h) 

CADET "B" : CF Esplais "A" - FC L'Escala (Diumenge, 18 Novembre a les 12:30h)

INFANTIL "A": FC L'Escala - EF Gironès S. "A" (Diumenge, 18 Novembre a les 12:45h)

INFANTIL "B": EF Gironès S. "B" - FC L'Escala (DIssabte, 17 Novembre a les 12:45h)

INFANTIL "C": CE Fortià "A" - FC L'Escala (Dissabte, 17 Novembre a les  12:00h)

ALEVÍ "A": FC L'Escala - CF Navata "A" (Dissabte, 17 Novembre a les 11:30h)

ALEVÍ "B": CE Fortià "A" - FC L'Escala (Diumenge, 18 Novembre a les 10:00h)

ALEVÍ "C": FC L'Escala - FC Vilamalla "D" (Dissabte, 17 Novembre a les 10:00h)

BENJAMI "A": EF Baix Ter "C" - FC L'Escala (Dissabte, 17 Novembre a les 11:00h) 

BENJAMÍ "B": FC L'Escala - EF Baix Ter "B" (Diumenge, 18 Novembre a les 11:30h)

BENJ.PREFERENT: FC L'Escala - CF Peralada (Diumenge, 18 Novembre a les 11:00h) 

BENJ.PROMOCIÓ: FC L'Escala - CE Juncaria (Diumenge, 18 Novembre a les 10:00h)

PREBENJAMÍ 2n any: CF B.L'Empordanet - FC L'Escala (Dissabte, 17 Novembre a les 12:00h)  

PREBENJAMÍ 1r any: FC L'Escala - AE Roses (Dissabte, 17 Novembre a les 10:00h)     

CAGANIUS: SENSE PARTIT

TEMPORADA 2018-19

Aquesta nova Temporada en Salam segueix de Coordinador Esportiu del Futbol Base ajudat per en David Puig
L'Entrenador de Porters com en la darrera Temporada serà en Joan Ureña.

 PRE-INSCRIPCIÓ I QUOTES

Aquesta Temporada per fer la Pre-Inscripció s'avisarà properament de quan s'ha de fer el pagament de 30 €,
 s'haurà d'anar al BBVA - ES19 0182 2570 16 0201660627-(c/Ave Maria) i 
s'ha d'indicar Beneficiari : FC L'Escala i el Concepte: nom complet del nen i l'any de naixament
(Així ho podrem controlar a través d'Internet).
Aquesta Pre-Inscripció el club la fa per saber el nombre de jugadors que hi haurà per aquesta temporada i fer la disitribució d'equips corresponent amb una certa antel.lació a més de poder disposar d'uns diners per anar comprant material esportiu de cares al començament de la propera Temporada.

Juvenils: 190 € + Mutualitat (que la paga directament el jugador al Portal del Federat)
 Cadet 250€ + Mutualitat (que la paga directament el jugador al Portal del Federat)  
Infantils: 290 € + Mutualitat (que la paga directament el jugador al Portal del Federat)
 Alevins i Benjamíns (FCF): 250 € + Mutualitat (que la paga el jugador al Portal del Federat)
 Escoleta (Consell): 250 €

REVISIÓ METGE

Els jugadors que us hagueu de fer la Revisió Metge per la Federació Catalana de Futbol, només ho podeu fer als Centres Autoritzats per la Generalitat de Catalunya (no es pot anar a cap mes Centre que no sigui autoritzat). L'Empresa ACTUA amb la seva Unitat Mòbil que ha fet les Revisions les darreres temporades vindrà al Nou Municipal de L'Escala.

REUNIONS

Entre mitjans d'Agost i principis de Setembre s'iran fent les Reunións Informatives de cadascuna de les Categories, més endavant ja us avisarem de la data de cada reunió. A la Reunió se us informarà dels entrenadors de cada equip i dels horaris dels entrenaments i del funcionament i les normes del club.
Per a qualsevol consulta ho podeu fer trucant al  646 599 563 (Salam).

ROBA ESPORTIVA

Dessuadora Entrenament:  20 €
Panataló Bermuda - Entrenament Hivern: 15 €
Kit Brasilia - Entrenament Primavera Estiu: 25 €
Xandal: 30 €
Kit Qatar -Passeig- (polo+bermuda): 25 €
Parca: 35 €
Paravent: 25 €
Mitges: 5 €
Bossa: 25 €

La podreu passar a provar i encarregar al mateix Camp de Futbol a partir del mes d'Agost, ja us avisarem dels dies i hores que haureu de passar pel camp de Futbol per encarregar la roba. La Roba la podeu passar a comprar tots els Dimecres i Dijous de les 17:00h  a les 19:30h.

Será obligatori pels dies de partit el Xandall per tots els equips menys pels Caganius que al ser el primer any no tenen Competició. Pel que fa a la Roba d'Entrenament, serà obligatori portar-ne o una o altra, no cal que es comprin totes dues mudes.

S'HAURÀ DE PAGAR PER AVANÇAT (intenteu portar els Euros justos per no tenir problemes amb el canvi).

COMENÇAMENT DELS ENTRENAMENTS

Juvenil "A": Entrenador: Botxi - Salam / 1ºDia Entrenament: Dilluns, 27 d'Agost a les 18:15h
Cadet "A": Entrenador: Èric Quesada  / 1ªDia Entrenament: Dimarts, 28 d'Agost a les 19:30h
Cadet "B": Entrenador: Xavi Carmona  / 1ªDia Entrenament: Dimarts, 21 d'Agost a les 19:30h
Infantil "A": Entrenador: Jordi Vilà "Trona"  1ªDia Entrenament: Dimarts, 21 d'Agost a les 19:30h
Infantil "B": Entrenador: Salam - Botxi / 1ªDia Entrenament: Dijous, 23 d'Agost a les 19:30h
Infantil "C": Entrenador: J.Bruguera "Salvat"  / 1ªDia Entrenament: Dimarts, 28 d'Agost a les 18:15h
Aleví "A": Entrenador: Jaume Rivera  / 1ªDia Entrenament: Dijous, 23 d'Agost a les 18:15h
Aleví "B": Entrenador: Josep Molinas  1ªDia Entrenament: Dimarts, 28 d'Agost a les 18:15h
Aleví "C": Entrenador: Daniel Sevillano  / 1ªDia Entrenament: Dilluns, 27 Agost a les 17:00h
Benjamí "A" (FCF) : Entrenador: David Puig / 1ªDia Entrenament: Dilluns, 27 d'Agost a les 17h
Benjamí "B" (FCF) : Entrenador: David Puig / 1ªDia Entrenament: Dimarts, 28 Agost a les 17h
Benj.Preferent (2009) : Entrenador: Arnau B.-Miquel P. / 1ªDia Entrenament: Dimecres, 12 Setembre a les 17h
Benj.Promoció (20010): Entrenador: Andreu S.-Moha C.  / 1ªDia Entrenament: Dijous, 13 Setembre a les 17h 
Preb.2n any (2011): Entrenador: Roger P.-David M. / 1ªDia Entrenament: Divendres, 14 Setembre a les 17h
Prebenjamí1r any (2012): Entrenador: Salam 1ªDia Entrenament: Dijous, 13 Setembre a les 17h
Caganius (2013): Entrenador: "Botxi" Minic / 1ªDia Entrenament: Dijous, 13 Setembre a les 17h
Entrenador Porters: Joan Ureña  / Dimecres / 1ºDia Entren.: Dimecres, 12 Setembre